Velestúr

You may also like...

4 komentáre

 1. Juraj Šedivý píše:

  Ide o tzv. vedecké falzum. Ak aj autorom (objednávateľom) nie priamo Križko, tak to bol niekto z jeho okruhu. Je to čas zelenohorského rukopisu a iných podvrhov, ktoré mali potvrdzovať starobylosť Slovanov (či dokonca Slovákov) v tomto regióne. V období, do ktorého sa nápis hlási si Slovania ešte veselo hoveli kdesi na Ukrajine 🙂 „Nápisy“ sú preto dokladom pseudobuditeľstva v 19. storočí a nie nejakej písomnej kultúry raných Slovanov. PS písmo im nepriniesli Cyril a Metod, ale už bavorskí misionári o generáciu pred oboma bratmi (NR kostolík bol vysvätený okolo 828 = 35 rokov pred príchodom CaM).

  • Janaz píše:

   Samozrejme, všetci sú blbci, len ty si lietadlo. Všetko,čo odporuje vašim výmyslom o histórii, je jedno ktorej, je klamstvo, že? Aj genetické výskumy v Európe sú klamstvo, že? Lebo genetici, ktorí pracujú s faktami ako objektívnymi argumentami, sú podľa vás klamári, pretože na vaše subjektívne výmysly a výklady nemajú. Čo na tom, že váš výmysel zvaný „Pripjaťské močiare“ bol už dávno vyvrátený a na smiech.

   • Martin píše:

    A jé je. Ďalší Slovanofil alias pseudohistorik dátujúci Slovanov dobre nie do čias dinosaurov sa ozval a neprekvapuje ma pod akým článkom svoj výgrc publikuje. Čítaš okrem hlavnespravy.sk; cez-okno; kospiracnedejiny aj niečo užitočné ako publikácie AVANS, ústav pamäti národa – publikácie,… alebo len sa škrabeš po pí*ovinách. Ináč, priznaj…. Prikláňaš sa skôr k Rusofilstvu či Kotlebovcom ?

    • ddodo píše:

     A jé, je, ha, ha, a ty si odborník – historik??? že si dovolíš takto osočovať? Publikácie sú druhoradé, papier znesie veľa. Daj dôkazy a my ti uveríme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *