Pridaj článok

Nenašiel si svoju obľúbenú trasu? Skús o nej napísať!

Ak poznáš zaujímave miesto, turistický okruh, zrúcaninu, prípadne inú outdoor výletnú atrakciu podeľ sa s ostatnými.  Snažíme sa pridávať články priebežne, avšak nie vždy na to stačíme sami a nemôžeme pochodiť všetko. Ukáž nám svoju trasu, inšpiruj nás a všetkých ostatných. Určite to zvládneš aj ty!

Ako to funguje?

Nepatríme medzi komerčné weby, takže tvoj príspevok môžeš pridať celkom zadarmo. Napíš svoj vlastný článok, kde uvedieš náročnosť a dĺžku trasy, informácie o trase, ako aj nejaké info o mieste, ktoré nám chceš ukázať. Tvoj článok musí byť tvojim dielom a nesmie byť uverejnený na inom portáli. Pridaj k nemu maximálne desať fotografií, podľa možnosti bez odfotených osôb a pošli nám ho na mailovú adresu info@kamnavylety.sk . Nezabudni na to najdôležitejšie – do popisu pridaj meno, pod ktorým máme článok uverejniť a ako predmet mailovej správy napíš “článok KamNaVylety”.

Po odoslaní bude tvoj článok prehodnotený, skontrolovaný adminom a pokiaľ spĺňa všetky podmienky, pridaný na web. Ďalej sa už len môžeš pozerať na článok na stránke, poslať ho kamarátom, uverejniť si ho na facebookovom profile alebo sa chváliť ostatným.

Takže neváhaj a napíš článok!!

Podotýkame, že článok nesmie byť reklamne zameraný. V prípade záujmu o reklamu, prípadne iný druh spolupráce použite prosím záložku Kontakt.

Comments are closed.