Redizajnovali sme

569

Redizajnovali sme

Aktuality

Tak ako po lete prichádza jeseň, ako sa húsenica zmení na motýľa, alebo ako dieťa dospeje v rodiča, tak sme spravili krok aj my. Po rokoch sme sa rozhodli zmeniť celkový dizajn ako tak stránky, tak aj nášho loga.

Čo sa týka zmeny loga, nové logo ste už mohli zaregistrovať na našej knihe. Bola to už len otázka času… Rovnaká zmena čakala aj našu webovú stránku. Z pohľadu čitateľa to mohlo pôsobiť tak, že sa na stránke nič nedeje, články nepribúdajú a prakticky sa dostala do stavu nečinnosti. Na jej pozadí sa ale plne pracovalo! Výsledkom je nový dizajn, ktorý práve môžete vidieť. Považovali sme za potrebné stránku nejakým spôsobom oživiť a dať jej nový nádych. Priznáme sa, že je ťažké udržať jednoduchosť a prehľadnosť webu, na ktorom si zakladáme, a popritom jej dodať nejakú tú krajšiu vizuálnu stránku. No pevne veríme, že sa nám to aspoň trošku podarilo. Spolu s dizajnovou zmenou webu prinášame pár vychytáviek, ktoré vás možno potešia:

– Pridali sme možnosť “like” na články, takže už viete lajkovať vo veľkom
– Zviditeľnili sme Instagram a Facebook, aby ste si nás našli aj na sociálnych sieťach
– Mapa v článku prešla výraznou zmenou, kde už si viete pozrieť, aké prevýšenie vás čaká v akomkoľvek konkrétnom úseku
– Sprehľadnili sme menu, kde už máte na výber z rôznych možností
– Zjednodušili sme hlavne mobilné menu, keďže väčšina z vás už pristupuje na stránku z mobilu

 

Veríme, že sa vám nová zmena páči a je pre vás prínosom. Sľubujeme, že budeme pracovať neustále ďalej a posnažíme sa vám spríjemniť čítanie našich článkov.

Last modified: 3. decembra 2018

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *