Predstavujeme vám knižné vydanie stránky Kam na Výlety! Dokonalý darček pre vašich blízkych, kamarátov, rodinu, alebo do vašej súkromnej knižnice pre všetkých milovníkov kníh.

Kniha obsahuje presne štyridsaťpäť tipov na rôzne výlety, či už sú to rozhľadne, turistika, zrúcaniny, jaskyne či dokonca ferraty. Táto kniha vznikla pre vás, lebo sme si povedali, že knižné vydanie je proste knižné vydanie. A dobrá kniha nemôže byť zlá…

Čo sa týka obsahu, čaká na vás 201 strán nabitých informáciami o výletoch, o trase, zaujímavosti k daným miestam a samozrejme fotografie. Výlety nájdete výlučne zo Slovenska a veríme, že sa vám výber bude páčiť. Ohľadom predaja asi len zmienka, že knihu v žiadnych kníhkupectvách nenájdete a bude dostupná len cez náš portál. Napriek tomu sa jedná o oficiálnu publikáciu, ktorú ale vydávame sami.

 – 201 strán plných tipov na výlety

– Zaujímavý obsah a fotografie

– Kúpou tejto knihy podporujete KamNaVýlety.sk

Ak máte záujem si túto publikáciu zakúpiť, môžete ju mať teraz za výnimočnú cenu 14,99 €  a máte na výber z viacerých možností ako ju získať:

Zakúpenie knihy osobne priamo od autora

Túto možnosť máte na akejkoľvek z našich open free akcií, ktoré z času na čas organizujeme. Napríklad najbližšia možnosť bude na krste knihy, o ktorom sa dozviete v blízkej dobe. Nevýhodou však môže byť, že nebudeme mať v danom momente pri sebe dostatočný počet kníh, lebo predsa len nemôžeme výletovať s 40 kilami navyše 😉

Zakúpenie knihy na dobierku

Pomerne očakávaná možnosť na slovenské pomery. Kniha vám pohodlne príde poštou, prípadne až k vám domov do pár dní od objednania. Avšak musíte rátať s menším poštovným. Ak si ale objednáte 5 kusov kníh, poštovné hradíme za vás.

Pokiaľ máte záujem o knižné vydanie Kam na Výlety a vyhovujú vám posledné dve možnosti uvedené vyššie, použite prosím kontaktný formulár nižšie, kde napíšte vaše meno a adresu, aby sme vedeli, kam máme knihu poslať.

POZOR! Knižné vydanie Kam na Výlety je opäť dostupné! A tentokrát za zvýhodnenú cenu len do konca roka 2019!

14,99 € 12,99 €          Objednávaj tu:

Last modified: 11. novembra 2019

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *