Spojenie príjemného s užitočným, to je presne to, čo ponúka pripravovaná akcia Historický festival s remeslami Jablonica. Vyskúšajte si rôzne remeslá, s ktorými sa dnes už nestretnete, popri tom podporíte obnovu tohto kedysi krásneho kláštora.

Viete si predstaviť inak využitý voľný deň ako na nejakom výlete či podujatí? Vybrali sme pre vás podujatie v Jablonici, ktoré spája príjemné s užitočným. Prečo? Jednoducho preto, lebo svojou účasťou na tomto festivale podporíte záchranu kaštieľa. A to už teda má význam!

Historický festival s remeslami sa bude konať 1.9.2018 priamo na kaštieli v Jablonici. Je to lákavá akcia, či už pre deti alebo dospelých, lebo si tu každý nájde to svoje. Pre deti budú pripravené skákacie hrady, všetci si môžu vyskúšať remeslá z dôb minulých a popri tom všetkom bude plno súťaží a zaujímavých atrakcií. Strieľali ste už z kuše alebo luku? Hádzali sekerou?

Táto jedinečná akcia je kombináciou príjemne stráveného dňa s užitočnou pomocou kaštieľu v Jablonici. Počas festivalu si môžete skontrolovať ako prebiehajú práce na obnove tohto kedysi krásneho sídla, ako aj nahliadnuť do jeho útrob. Proste príjemne strávený deň s dobročinným nádychom, čo viac si môžete priať.

Takže ešte raz:

Kedy?  1.9.2018

Kde?  Predsa na kaštieli Jablonica

Prečo?  Lebo chcete stráviť príjemný deň s nádychom histórie a popri tom pomôcť dobrej veci, aby vaše deti poznali viac ako len ruiny tohto kedysi krásneho sídla. A hlavne preto, že celý výťažok z tohto podujatia ide na záchranu kaštieľa, tak neváhajte a podporte toto podujatie.

Viac informácii nájdete priamo na facebookovej stránke tejto udalosti.

Last modified: 22. novembra 2018

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *