Veľká vianočná súťaž o výstup na Gerlach je jedinečná súťaž, ktorá vám prinesie cestu priamo na Gerlachovský štít. Práve výlet na tento najvyšší vrch Vysokých Tatier môžete vyhrať vďaka našej stránke. Tak načo ešte váhate?

Veľká vianočná súťaž v októbri? Aj táto myšlienka nás trošku prekvapila, avšak po vzore našich hypermarketov prinášame Vianoce medzi prvými. Navyše máte dostatok času sa do súťaže zapojiť, či dokonca zvýšiť šance na výhru. Tri mesiace sú dostatočne dlhá doba na to, aby sa do súťaže zapojilo dostatok ľudí. Inak by to predsa nebola zábava…

O čo sa súťaží?

Poďme ale k veci! O čo sa bude hrať asi napovedali prvé vety tohto článku. Tak vám to trošku rozpíšem, aby ste mali reálnu predstavu, čo to vlastne môžete v tejto šialenej súťaži vyhrať. Hlavná a jediná cena je turistický výlet na najvyšší vrch Slovenska – Gerlachovský štít. Výhra zahŕňa horského vodcu, bez ktorého sa hore ťažko dostanete a nezabudnuteľnú cestu na najvyšší vrch našej krajiny. Čo však nie je súčasťou súťaže je ubytovanie a cesta. Výstup na tento vrch sa uskutoční na jar, prípadne začiatkom leta po dohode s výhercom a zvážení poveternostných podmienok. Takže časový limit, kedy sa na Gerlach vyberiete je na vás.

V skratke si predstavme vrch, na ktorý sa polezie. Gerlachovský štít je najvyšším vrchom Vysokých Tatier a samozrejme aj Slovenskej republiky. Jeho výška je úctihodných 2655 metrov nad morskou hladinou. Výstup na tento vrchol je povolený len v sprievode horského vodcu, nevedie naň žiadna oficiálna turistická trasa.

Ako sa zapojiť do súťaže?

Ako sa zapojiť do súťaže? V princípe je to jednoduché, stačí dodržať pár „otrepaných“ krokov:

Zatiaľ jednoduché, že? Prídeme k tomu ťažšiemu, aby ste si nemysleli, že výlet na Gerlach bude zadarmo:

 • napíšte článok o svojom obľúbenom výletnom mieste, prípadne obľúbenú turistickú trasu

Pri písaní dodržiavajte uvedené pravidlá:

 •  článok musí byť vašim vlastným dielom a nesmie byť uverejnený na žiadnom inom portáli
 • je nutné dodržať odseky na stránke a článok tak rozdeliť na úvodný predslov, náročnosť a dĺžku trasy, informácie o trase a zaujímavosti
 • k článku pridajte aspoň 5 fotografií, doporučuje sa zhruba desať
 • váš spracovaný článok pošlite na info@kamnavylety.sk najneskôr do 23. decembra 2016

Na záver…

Takže aj pravidlá súťaže máme úspešne za sebou. Viete, aká je výhra. Viete, čo pre to treba spraviť. Čo som to ešte chcel… Ahá jasné. Súťaž končí 23. decembra 2016, kde prebehne žrebovanie a výhercu vyhlásime v priebehu vianočných sviatkov.

Tak nečakajte, kým vám niečo spadne samo k nohám. Vyhrať môže naozaj každý!

Súťažné články

Takže do súťaže sa nám zapojilo veľa kvalitných súťažiacich s kvalitnými článkami. Je vidieť, že nesedíte doma a hýbete nohami. Ako sme uviedli na Fejsbúku, veľa z Vás nesplnilo podmienky súťaže a preto ich články do tejto súťaže zaradené neboli. Čo ale dáva priestor iným na výhru. Pozrime si súťažné články v poradí, v akom boli zaslané a zaradené do žrebovania:

Ako si môžete pozrieť a prečítať, články sú prevažne z Tatier, ale nezaostávajú ani iné vrchy.  Takže súťažiacich máme, už nám chýba len vyhlásiť výsledky…

A máme víťaza!!

Je 25.12.2016 19:25 a je ideálny čas na vyhlásenie víťaza tejto vianočnej súťaže. Zvolili sme formu losovania ako kedysi, takže všetkých štrnásť súťažných článkov bolo vytlačených na papier, ktorý bol skrčený a uložený do farebného košíka. Keďže Vianoce sú hlavne o rodine, požiadali sme najmladšiu členku našej rodiny, aby sa úlohy vyžrebovať víťaza zmocnila ona. Zvládla to na jedničku, veľmi jej za to ďakujeme. Pri vianočnom stromčeku v obklopení rodiny vytiahla jeden lístok.  A víťaz?

Víťazom sa stáva Dominik Braniša s jeho článkom Kvačianskou dolinou.

Výhercovi blahoželáme!! A pre tých, čo nevyhrali – nesmúťte, súťaží v ďalšom roku plánujeme pomerne dosť…

Last modified: 29. novembra 2018

4 Responses to " Veľká vianočná súťaž o výstup na Gerlach "

 1. Jano píše:

  To je super nápad, ale mám otázku k výhre – je to výstup iba pre jednu osobu?

 2. Majo píše:

  výstup je len pre jednu osobu, samozrejme sa môže pridať aj ďalšia, avšak výstup si už musí uhradiť sama

 3. Patrícia píše:

  Ja by som sa chcela opýtať, či písať o turistickej trase jednodňovej alebo môžme zahrnúť aj dvojdňovú trasu.
  Ďakujem

 4. Majo píše:

  Vystup je jednodnovy 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *