O nás

 

Kto sme?

Stránka KamNaVylety.sk vznikla pre vás. Áno pre vás, čo toto čítate. Poznáme to všetci, chceme ísť niekam na výlet a nevieme kam. Staré miesta už nás nebavia a nové nepoznáme. Tak presne toto je odpoveď na otázku kto sme. Sme skupina ľudí, ktorí pridávajú svoje výlety na internetovú stránku, aby sa o ne podelili s vami. Robíme to zadarmo, zo svojho voľného času a vôbec toho neľutujeme.

Prečo práve my?

Začneme otázkou – prečo nie? Máme prehľadný web, príjemný dizajn a hlavne všetky informácie, ktoré potrebujete. Odlišujeme sa hlavne tým, že na rozdiel od iných portálov nemáme stovky iných prispievateľov. A preto všetky výlety, ktoré na stránke nájdete sme si reálne aj absolvovali. Všetky fotografie na stránke sú z našej produkcie, nie sú to stiahnuté obrázky z internetu, ako to býva inde. Nesnažíme sa ľuďom vnútiť reklamu, produkty na e-shope alebo podobné veci, sme neziskoví. Našim jediným cieľom je ukázať ľuďom, že výlety do prírody ešte majú svoje čaro, a že existuje aj iný svet, ako je ten plný počítačov a nákupných centier.

História

Kde bolo tam bolo… Bol raz jeden projekt ZSN – Zoderme si nohy, ktorý vznikol na začiatku roka 2004. Jeho hlavnou úlohou pomáhať ľuďom s plánovaním výletov po Slovensku a blízkom okolí. Hlavným zameraním bola pešia turistika. Cieľom tohoto projektu bolo spoznať čo najviac miest a následne vytvoriť čo možno najviac článkov, ktoré by ľuďom pomohli pri výbere výletu s účelom tráviť čas v prírode a spoznávať našu krajinu.

Z dôvodu nedostatku inšpirácie bol celkový projekt na desať rokov odstavený a webová stránka nefunkčná. Koncom roku 2014 sa začalo pracovať na knižnej forme turistického sprievodcu po Slovensku a blízkom okolí, ktorá mala rovnaký cieľ – spoznať mnohé známe aj neznáme miesta vhodné na výlet, či už s rodinou alebo osamote. Kvôli nedostatku času sa na svet ani táto publikácia nedostala.

Je začiatok roka 2016 a po zhruba jedenástich rokoch vzniká KamNaVylety.sk , a tentokrát to nevzdáme a budeme bojovať až do samého konca sveta!!